UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Kněžskodvorská 33/A

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Kněžskodvorská 33/A

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Kněžskodvorská 33/A

Kněžskodvorská 33/A, 37004  České Budějovice (Mapa)
Typ školy: VOŠ (Kraj jako zřizovatel)
IČ: 60075953

Telefon: 387 013 149
Web: http://www.ssvos.cz
E-mail: alena.heinova@ssvos.cz

Poslat dotaz na studijní oddělení

Doporučit kamarádovi

Vyšší odborná škola uskutečňuje vyšší odborné vzdělávání. Výuka je organizována denní a dálkovou formou studia v souladu s učebními plány akreditovaných vzdělávacích programů. Studijní ročníky jsou rozděleny do dvou studijních období - zimního a letního po 16 týdnech výuky, 3 týdnech zkouškového období a 1 týdne časové rezervy. Výuka denní formy studia vzdělávání je organizována pravidelně každý den v pětidenním vyučovacím týdnu v průběhu studijního období. Výuka dálkové formy vzdělávání je organizována jako samostatné vzdělávání spojené s konzultacemi v rozsahu 100 až 110 konzultačních hodin za studijní období. Konzultace dálkového studia probíhají vždy v pátek. Maximální hodinová dotace je 10 vyučovacích hodin za jeden den. V rámci jednotlivých konzultací studenti absolvují vybrané předměty v hodinových dotacích stanovených učebním plánem studovaného vzdělávacího programu. Formou výuky jsou přednášky, semináře, cvičení, konzultační hodiny u dálkové formy vzdělávání, besedy s odborníky, exkurze, zpracování projektů a odborná praxe. Velký důraz je kladen na samostudium, práci s odborným tiskem a literaturou, domácí i cizojazyčnou, řešení případových studií a zpracování projektů.

Studenti vyšší odborné školy studují v kreditním systému studia Dokumenty - Školní řád VOŠ a využívají jakož i všichni zaměstnanci školy, ale i uchazeči o studium technickou podporu informačního systému STAG. Informační systém studijní agendy vyšší odborné školy obsahuje veškeré informace o vzdělávacích programech, učebních plánech, anotacích předmětů. Prostřednictvím tohoto systému studenti provádějí zápisy do studia v elektronické podobě, přihlašují se na zkoušky a účastní se pravidelně hodnocení úrovně výuky. Technickou podporou studia je pro studenty VOŠ program MOODLE.

Vyšší odborné vzdělávání je ukončeno absolutoriem složeného ze 3 částí: odborné předměty, cizí jazyk, obhajoba absolventské práce. Absolvent získává neakademický titul diplomovaný specialista ve zkratce DiS.
Adresa VOŠ Nemanická 436/7 370 10 České Budějovice 3

zobrazit více

Typ studia: Dálkové, Denní

Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Přijímací řízeníNahoru
Přijímací zkoušky:
bez přijímací zkoušky
Přihlášky ke studiu (termín):
do konce května
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných oborů.
Úspěšnost u přijímačekNahoru
Rok přihlášeníPřihlášenýchPřijatých
Úspěšnost
Nezaměstnaných
ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 3000 Kč ročně

Studijní oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
  • Obchodní podnikání (6341N20)
  • Právní asistence (6841N05)
  • Provozní ekonomika odpadového hospodářství (6341N13)
  • Veřejná správa (6843N05)
Zobrazit vše

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 15381

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučujeme soukromou VOŠ

Doporučujeme VOŠ

Doporučujeme

Partnerské stránky